imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Setne trafienie Unii

14.05.2019 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

W pojedynku czerwonej latarni tabeli z wiceliderem zwycięzca mógł być jeden. Jedyną kwestią do rozstrzygnięcia było to, ile bramek strzeli. Skończyło się na 6 golach wbitych Przyszłości Rogów przez Unię Turza Śl.

Już po 28 minutach gry było po emocjach. Najpierw w 12. minucie wynik meczu otworzył Dawid Hanzel, który do siatki trafił głową. Chwilę później strzelec pierwszego gola dograł piłkę do Kamila Kosteckiego, a ten również głową podwyższył na 2:0, następnie do siatki gospodarzy trafił Kamil Kuczok. W 28. minucie błąd defensorów gospodarzy wykorzystał Hanzel, który zdobył 40. gola w tym sezonie, dzięki czemu zdecydowanie przewodzi w stawce najlepszych snajperów „okręgówki”. Przed przerwą gola dla Unii, po zagraniu Dariusza

Pawlusińskiego, zdobył jeszcze Piotr Glenc, wychowanek Przyszłości, który tym samym zanotował setne trafienie Unii w tym sezonie. Wynik meczu, po podaniu Dawida Pawlusińskiego, ustalił w 55. minucie Kostecki.

• Numer: 20 (965)
  • Data wydania: 14.05.19