imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Zwycięstwo piłkarek z Wodzisławia

06.11.2018 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – II liga kobiet

W 11. kolejce II ligi kobiet SWD Wodzisław Śląski wygrał z UKS Bielawianka Bielawa 4:2. Było to spotkanie lidera i wicelidera drugiej ligi kobiet.

Po wyrównanym początku bramkę na 1:0 w 27. minucie zdobyła Agnieszka Szymiczek i tym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Bardzo dobrze w bramce wodzisławianek spisywała się Julia Garbocz. Po zmianie stron SWD podwyższył prowadzenie po golu Katarzyny Kelner, która później ustrzeliła hat-tricka. Bielawianka strzeliła kontaktowego gola przy wyniku 2:1, a w końcówce spotkania próbowała jeszcze odrobić straty, ale ostatecznie przegrała 4:2. Zwycięstwo w tym meczu daje piłkarkom z Wodzisławia pierwsze miejsce w rundzie jesiennej w tabeli II ligi. (epi)

• Numer: 45 (938)
  • Data wydania: 06.11.18