Nie sprostali liderowi

28.08.2018 00:00 red.

PIŁKA NOŻNA – IV liga

WODZISŁAW ŚL. 25 sierpnia w meczu 4. kolejki rozgrywek Haiz IV ligi MKP Odra Centrum przegrała na wyjeździe 2:1 z KS-em Decor Bełk. Wszystko co najlepsze w sobotnim spotkaniu przy ul. Głównej w Bełku miało miejsce w drugiej połowie. Pierwsza, pomimo wielu sytuacji podbramkowych obu drużyn, zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero druga część spotkania rozstrzygnęła wynik meczu. Po przerwie to drużyna MKP Odra prowadziła grę, a gospodarze odgryzali się kontrami.

W 53. minucie, po dośrodkowaniu Wojciecha Raska, celny strzał głową oddał dla KS-u Bełk Andrzej Niewiedział. Następnie w 74. minucie rzut karny w wykonaniu Damiana Olczaka wyprowadził na bezpieczne prowadzenie 2:0 drużynę gospodarzy. Ostatnia bramka w 80. minucie spotkania należała do Odry Wodzisław. Skuteczny strzał z rzutu karnego wykonał Marcin Malinowski. – Rozegraliśmy najlepsze spotkanie w rundzie jesiennej i po raz kolejny tracimy gola po kuriozalnym rzucie karnym. Po raz drugi sędziowie zabijają normalność sportowej rywalizacji – komentują rozczarowani działacze MKP Odry Centrum.

Decor Bełk po czterech meczach ma komplet punktów i przynajmniej do najbliższego spotkania Drzewiarza Jasienica z GKS-em Radziechowy-Wieprz będzie liderem II grupy IV ligi. Odra Centrum ma zaledwie dwa „oczka”.