Pewny awans Płomienia

05.06.2018 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

W sobotę rozegrano mecz na szczycie w trzeciej grupie okręgówki. Na boisku w Czernicy Płomień Połomia pokonał gospodarzy 0:3 i na jubileusz 50-lecia zapewnił sobie awans do IV ligi.

Pierwszy gol dla Płomienia padł już w 10 minucie, kiedy to Konrad Cieślak wykorzystał rzut wolny trafiając bezpośrednio do bramki. Kilka minut później Łukasz Herok celnym strzałem z dystansu trafił w okienko gospodarzy. W 76 minucie Cieślak przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny kolejną bramką. (tom)

LKS Zameczek Czernica 0:3 KS Płomień Połomia

Bramki: Cieślak (10.), (76.), Herok (17).

Czernica: Svintsitskyi, Przeliorz, Styczeń, Durczok (78. Choroba), Kaizik (75. Gembalczyk), Kuciel (85. Jasiak), Sadowski, Krzysztoń, Tuleja, Dudziński Łaciok. Trener: Tomasz Babuchowski.

Połomia: Tecław, Szczeciński, Łyżwa, Wawrziczek, Szopa (80. Prusakowski), Szypuła, Matuszek (85. Gasidło), Herok (82. Swoboda), Cieślak, Lubszczyk, Świenty (70. Piechaczek). Trener: Mirosław Szwarga.

• Numer: 23 (916)
  • Data wydania: 05.06.18