Czyżowice zdemolowały Zawadę

10.10.2017 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

Gospodarze sobotniego meczu niewątpliwie byli faworytami starcia, ale nikt nie przypuszczał, że zakończy się ono dla przyjezdnych aż takim łomotem. Naprzód Czyżowice pokonał swojego imiennika z Zawady 7:0.

Już w pierwszych minutach gospodarze wysłali przyjezdnym jasną wiadomość, że w tym meczu przelewek nie będzie. W 5. minucie do bramki trafił Kamil Kaczorowski, a w 9. podwyższył Mateusz Danieluk. Ten sam zawodnik w 35. minucie podwyższył na 3:0 i praktycznie było po meczu. Miejscowi jednak nie zamierzali po przerwie zwalniać, a wręcz podkręcili tempo. W efekcie wbili przyjezdnym kolejne 4 gole, a łupem bramkowym podzielili się Danieluk, Krzysztof Raszczok i Kacper Tatarczyk, który trafił z rzutu karnego. (art)

Naprzód Czyżowice 7:0 Naprzód Zawada

Bramki: Kaczorowski (5.), Danielu (9.), (35.), (49.), Raszczok (70.), (86.), Tatarczyk (78. k)

• Numer: 41 (882)
  • Data wydania: 10.10.17