imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

Płomień lepszy od Odry

29.08.2017 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

Beniaminek klasy okręgowej Płomień Połomia bez większego trudu pokonał 3:0 na własnym boisku Odrę Wodzisław.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla Połomii. Bramkę w 45. minucie strzelił Łukasz Herok. W drugiej połowie Płomień strzelił jeszcze dwa gole. Pierwszy padł w 60. minucie za sprawą Marcina Plury, drugi po uderzeniu rezerwowego Grzegorza Świentego, któremu na trafienie wystarczyły 3 minuty spędzone na boisku.(AgaKa)

KS Płomień Połomia 3:0 APN Odra Wodzisław

Bramki: Herok (45.), Plura (60.), Świenty (86.)

Płomień: Henkel, Wawrziczek, Łyżwa, Lubszczyk, Ucher, Plura (87. Kindalski), Kusztal, Siegmund, Matuszek (78. Paweł), Cieślak (83. Świenty), Herok. Trener Mirosław Szwarga.

Odra: Wacławiec, Górnicki, Przydatek, Krzyżok, Starowicz (83. Konopka), Gać, Sell (64. Krause), E. Markiewicz (46. S. Markiewicz), Czogalik (76. Nowak), Tarka (56. Kondziołka), Paszek. Trener Tomasz Włoka.

• Numer: 35 (876)
  • Data wydania: 29.08.17