imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Odra Centrum już wiceliderem

27.09.2016 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa.

Odra Centrum Wodzisław pokonała na wyjeździe 1:2 LKS Tworków i wspięła się na fotel wicelidera klasy okręgowej. Podopieczni Piotra Haudera coraz wyraźniej pokazują, że sportowo będą głównym kandydatem do awansu.

Już w 12. minucie Bartłomiej Socha z lewego narożnika boiska technicznym strzałem zaskoczył bramkarza Tworkowa, mocnym „rogalem” lokując piłkę tuż pod poprzeczką. W 74. minucie podanie z prawej flanki wykończył Maciej Kocztorz i wydawało się, że Odrze w tym meczu już nic nie zagrozi. Stało się inaczej. Najpierw z ławki rezerwowych Odry usunięty został trener Hauder, który najwyraźniej zbyt głośno komentował orzeczenia arbitra meczu. To zaś niekorzystnie odbiło się na jego podopiecznych, którzy pozwolili sobie na niefrasobliwe zachowanie w polu karny, skutkujące ręką zawodnika Odry i rzutem karnym dla Tworkowa, który w 88. minucie wykorzystał Tomasz Wardęga.

LKS Tworków - Odra Centrum Wodzisław 1:2

Bramki: Wardęga (88. k) – Socha (12.), Kocztorz (74.)

Odra Centrum Wodzisław: Huzarewicz, Stachurski, Malinowski, Cichy, Krzyżok, Kocerba, Lapczyk, Bugdoł (70. Piechaczek), Zieliński (55. Lukoszek), Kocztorz (90. Pytlik), Socha (46. Siedlaczek). Trener: Piotr Hauder.

• Numer: 39 (828)
  • Data wydania: 27.09.16