Mecz na szczycie dla Startu

15.09.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa A

W Mszanie liderujący rozgrywkom Start podejmował wicelidera Górnika Boguszowice. Spotkanie, które w obfitowało gole i zwroty akcji, ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:2.

Wynik spotkania już w 6. minucie otworzył Robert Skiba. I choć mecz lepiej dla Mszany nie mógł się rozpocząć to na przerwę w lepszych nastrojach schodzili goście, którzy po bramkach Jarosława Gorzyńskiego i Patryka Szopy prowadzili 1:2. W szatni gospodarzy musiało się sporo dziać, bo Mszana wyszła na drugą połowę z mocnym postanowieniem odwrócenie losów spotkania. Tuż po wznowieniu przez sędziego gry, w 46. minucie stan meczu wyrównał Damian Król. Losy meczu zostały rozstrzygnięte między 60. a 68. minutą spotkania. Najpierw po raz drugi do bramki Górnika trafił Skiba, a następnie podwyższył Patryk Marek. Do końca meczu gospodarze kontrolowali przebieg gry i ostatecznie pewnie zainkasowali trzy punkty. Dzięki temu Mszana pozostała liderem rozgrywek i po 6 kolejkach wciąż jest niepokonana.

Start Mszana – Górnik Boguszowice 4:2

Bramki: Skiba 2, Król, Marek – Gorzyński, Szopa

Start: Henkel, Nowak, Świerczek, Wita, Marek (75. Seidel), Kindalski, Król (88. Adamczyk), Cichy, Michałowski, Marek (70. Waniek), Skiba (82. Wuwer).

• Numer: 37 (774)
  • Data wydania: 15.09.15