Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Odra Centrum pokonała Żory

25.08.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA - A klasa podokręg Rybnik

W rybnickiej A klasie zmierzyły się drużyny Odry Centrum Wodzisław i Żor. Odra po zwycięstwie na stadionie przy Bogumińskiej awansowała na szóstą lokatę, z kolei ich rywal znajduje się na szesnastym miejscu. Kolejny mecz Odra rozegra ponownie u siebie. W sobotę o godz. 17 podejmować będzie beniaminka ligi - LKS Zryw Jastrzębie-Bzie.

kozz

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - MKS Żory 3:2

Maciej Kocztorz 50.-k., Bartłomiej Socha 56., Remigiusz Wróblewski 80. - Tomasz Steleblak 44.-k., 90.+1.

Powiedział po meczu:

Ireneusz Gabrysiak, trener MKP Odra:

W poprzednim sezonie prowadziłem zespół Żor. To jest bardzo dobry zespół. Dobrze potrafią się zachować w grze piłką. Do tego mają bardzo dobrego napastnika, Tomasza Steleblaka, który strzelił dwie bramki. Zawsze miałem bardzo dobre zdanie o tym zawodniku, więc to co miał to wykorzystał. Wydaje mi się, że Żory będą bardzo dużo znaczyły w tej lidze. Widowisko mogło się podobać, było mało fauli. Żaden mecz w tej lidze nie będzie łatwy. W mojej drużynie podoba mi się to, że przegrywaliśmy i potrafiliśmy się otrząsnąć. Zagraliśmy odważnie, zdecydowanie i udało się zdobyć trzy punkty. Jeśli chodzi o moją drużynę to staram się stworzyć kolektyw, a nie chcę aby któryś z zawodników szczególnie brał grę na siebie. Każdy z piłkarzy potrafi wziąć ciężar na siebie. Wiadomo, że tacy zawodnicy jak Bartek Socha, Tomek Zieliński czy Maciek Kocztorz pomagają młodym chłopcom. Po części jest to współpraca młodości z doświadczniem. Chciałbym być w pierwszej dwójce A klasy. Jak przychodzę do każdego klubu to zawsze staram się walczyć o awans.

kozz

  • Numer: 34 (771)
  • Data wydania: 25.08.15
Czytaj e-gazetę