Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Maria Fibic pożegnała się z pracownikami i radnymi

19.05.2015 00:00 red

LUBOMIA

- Czas mija, wszystko się kończy. Jak tak patrzę to większość pracowników urzędu gminy nie ma tyle lat, co ja mam lat pracy. W urzędzie pracuję od 2001 roku. To był dla mnie wyjątkowy czas, miło mi było z wami pracować. Obiecałam sobie, że nie będę się wzruszać, ale trudno mi wstrzymać łzy. Chciałam wszystkim podziękować za współpracę, życzyć owocnej pracy samorządowej, szczególnie mojemu następcy – mówiła Maria Fibic, odchodząca na emeryturę wieloletnia zastępca wójta, która, nim trafiła do urzędu, pracowała w ośrodku zdrowia.12 maja na ostatniej sesji Rady Gminy w Lubomi uroczyście ją pożegnano. Zastąpił ją Bogdan Burek, dotychczasowy kierownik referatu gospodarki komunalnej i zarządzania kryzysowego (o czym pisaliśmy przed tygodniem). Powołanie na stanowisko otrzymał 1 maja. -Poprzeczkę ma następca zawieszoną wysoko – zauważył Andrzej Godoj, przewodniczący rady gminy. Słowa podziękowania do Marii Fibic skierował wójt Czesław Burek. - Była lojalnym zastępcą, sercem tej gminy. Kiedy ja zajmowałem się kasą, inwestycjami oraz sprawami zbiornikowymi, ona załatwiała dla ludzi drobne, ale ważne dla nich sprawy. A nawet kiedy czegoś nie można było załatwić, to ludzie i tak wychodzili z jej gabinetu zadowoleni. Za to ci wszystko dziękuję – powiedział wójt.

(art)

  • Numer: 20 (757)
  • Data wydania: 19.05.15
Czytaj e-gazetę