imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

Pierwszy krok zrobiony

14.04.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa A

Walczący o utrzymanie Start Mszana pokonał 2:0 Jedność Grabownię. Spotkanie to należało do gatunku super ciężkich. Nie dlatego, że przeciwnik był znacznie wyżej notowany. Przeciwnie, Grabownia podobnie jak Mszana walczy o utrzymanie, a przed spotkaniem miała dokładnie tyle samo punktów co gospodarze meczu. Ewentualna porażka znacznie skomplikowałaby sytuację Startu. Stało się inaczej a gospodarze udźwignęli ciężar gatunkowy meczu. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli Kamil Tront w 25. minucie i Łukasz Adamczyk w 62. minucie meczu.

Dla Mszany jest to dopiero czwarte ligowe zwycięstwo. Podopiecznych trenera Janusza Sobali czeka więc jeszcze długa walka o utrzymanie w Mszanie A-klasy. Ostatnia wygrana jest dopiero pierwszym krokiem w tym kierunku.

Start Mszana – Jedność Grabownia 2:0

Bramki: Tront (25.), Adamczyk (62.)

Skład Startu: Adamiec, Nowak, Michałowski, Świerczek, Grzegoszczyk, Adamczyk (80. Waniek), Król, Kindalski, Tront, Marek (85. Krzyształa), Seidel (60. Wita).

• Numer: 15 (753)
  • Data wydania: 14.04.15