imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Odra Centrum najlepsza w mikołajkowym turnieju orlików

23.12.2014 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Halowy turniej orlików

W sobotę 6 grudnia został rozegrany I Mikołajkowy Turniej Orlików, organizowany przez Unię Turza Śląska. Miejscem zmagań zawodników rocznika 2004 i młodszych była hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Gorzyczkach.

W turnieju, wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy rozgrywkowe. Zmagania wygrała ekipa Odry Centrum Wodzisław. Organizatorzy zadbali o puchary i medale dla 3 najlepszych drużyn, kosze przepełnione słodyczami i dyplomy za uczestnictwo dla każdego zespołu oraz o nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników m.in. statuetki, dyplomy, kalendarze klubowe, piłki, torby czy rękawice bramkarskie dla najlepszego bramkarza zawodów. Królem strzelców mikołajowego turnieju orlików został Błażej Lamczyk (MKP Odra), najlepszym bramkarzem Mikołaj Czekaj (Pierwszy Chwałowice) a najlepszym zawodnikiem Łukasz Adamczyk (Naprzód Czyżowice) oraz Wojciech Widera (LKS Tworków).