Dramat z happy endem w Strzelcach Opolskich

21.10.2014 00:00 red

KOSZYKÓWKA – Eliminacje Mistrzostw Polski MU-16

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli w swoich rozgrywkach kadeci MKS Wodzisław. To ostatnie w dramatycznych okolicznościach, pokonując rywali zaledwie jednym punktem.

Wyjazdowy mecz w Strzelcach Opolskich miał niezwykły przebieg. Pierwszą połowę meczu wodzisławianie przegrali 10 punktami. Zawodnicy MKS razili niecelnymi rzutami i mało agresywną obroną. Wszystkie straty odrobili w ostatniej, czwartej kwarcie. Szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili dopiero 8  sekund przed końcową syreną. Decydujący, celny rzut dla MKS oddał Jakub Wieczorek, ustalając wynik meczu na 60:61 dla MKS.

MKS Strzelce Opolskie - MKS Wodzisław 60:61
(16:11, 13:8, 19:20, 12:22)

Punkty dla MKS-u zdobyli: Banasik 16, Syska 15, Wutke 12, Wieczorek 9, Paryło 6, Pawliński 3. Trener zespołu: Marek Malik

• Numer: 42 (727)
  • Data wydania: 21.10.14