imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

Zdemolowali zabrzan

01.04.2014 00:00 red

KOSZYKÓWKA

Wodzisławscy koszykarze MKS-u pokonali na wyjeździe swoich rówieśników z Zabrza 94:47, w rozgrywkach młodzików.

Pierwsze dwie kwarty to przewaga wodzisławian, tyle że w ocenie trenera Marka Malika gra nie kleiła się tak jak można było tego oczekiwać. - Koszykarze nie najlepiej spisywali się w obronie – uważa Malik. Mimo to na przerwę zawodnicy MKS-u zeszli wygrywając 45:25. W trzeciej kwarcie spotkania wreszcie było widać bardzo dobrą grę, do jakiej w ostatnich meczach przyzwyczaili młodzicy MKS Wodzisław. Od razu przewaga w grze odbiła się na tablicy wyników. Czwarta kwarta to dalsza kontrola spotkania przez drużynę gości co doprowadziło do pewnego wygrania całych zawodów. W zespole z Wodzisławia wyróżnił się Łukasz Laskowski, zdobywca 32 punktów.

MKS Zabrze - MKS Wodzisław 47:94
(11:23, 14:22, 11:30, 11:19)

• Numer: 13 (698)
  • Data wydania: 01.04.14