imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

Medaliści w brazylijskim jujitsu

04.03.2014 00:00 red

SPORTY WALKI - Mistrzostwa Polski No Gi

Na odbywających się 22-23 lutego 2014r. w Luboniu IV Mistrzostwach Polski No Gireprezentanci Octagonu Rybnik zdobyli kolejne tytułu mistrzowskie w brazylijskim jujitsu. W wodzisławskiej sekcji tego klubu trenuje wielu zawodników z powiatu wodzisławskiego.

Robert Henek wywalczył tytuł mistrza Polski w kategorii  -79,49kg (pasy purpurowe, adulto), natomiast Tymoteusz Frydrych tytuł wicemistrza Polski w kategorii -67,49kg (pasy purpurowe, adulto). W kategorii -61.49kg brązowych pasów tytuł mistrza Polski zdobył Karol Salamon, zaś dla Grzegorza Mandzyna start w kategorii wagowej -85.49kg (pasy brązowe, master) zakończył się brązowym medale.

Tegoroczna edycja imprezy była rekordowo obsadzona. Brało w niej udział ponad 940 zawodników, co czyni ją drugim w Polsce najliczniej obsadzonym turniejem w kalendarzu tego typu imprez.

• Numer: 9 (694)
  • Data wydania: 04.03.14