imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Brózda z Silesii Lubomia upokorzył Syrynię w derbach gminy

01.10.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA - klasa okręgowa (grupa Katowice III)

Grający na pozycji środkowego pomocnika, Grzegorz Brózda znajduje się na ustach kibiców Silesii Lubomia. To on okazał się bohaterem gminnych derbów, strzelając w meczu przeciw Syryni trzy gole. Piłkarz Silesii już w trzeciej minucie wpisał się na listę strzelców. Ten sam zawodnik trafił do bramki jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 2:0. Gol do szatni utrudnił ekipie gości walkę o choćby jeden punkt. Brózda dał znać o sobie raz jeszcze. W 57. minucie Silesia dzięki niemu prowadziła już 3:0. To był ostatni gol w meczu. - Grzegorz gra w naszym zespole już od cztrech lat, ale nie strzelał dużo bramek. Tak akurat wyszło, że zdobył trzy gole w najważniejszym meczu sezonu - skomentował trener Wojciech Matuszek. Dzięki wygranej Silesia awansowała do najlepszej piątki klasy okręgowej. Naprzód Syrynia znajduje się pięć pozycji niżej.