imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Dziewięć żółtych kartek. Dreszczowiec w Mszanie

01.10.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA A–klasa Rybnik

Drugą z rzędu porażkę ponieśli zawodnicy Startu Mszana. Podopieczni Mariana Piechaczka tym razem ulegli na własnym obiekcie zespołowi GKS Pierwszy Chwałowice. Mecz rozegrany w sobotnie popołudnie w ramach IX kolejki rybnickiej A klasy zakończył się wynikiem 1:2. Na kwadrans przed końcem spotkania bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Marek Gąsior. Przyjezdni w 20. minucie spotkania objęli prowadzenie. Autorem trafienia został Mariusz Golański. Na pięć minut przed końcem pierwszej części meczu Artur Kuczka usadowił piłkę w bramce doprowadzając do wyrównania rezultatu. Podczas pojedynku nie brakowało emocji i kontrowersyjnych sytuacji. Arbiter chcąc uspokoić atmosferę karał żółtymi kartkami. Wynik spotkania ustalił w 72. minucie  Marek Gąsior.  Podopieczni Sławomira Sobika pomimo wielu nerwów „wymęczyli”  wygraną.