Wtorek, 30 lipca 2024

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

RSS

Trzy po Trzy rozstrzygnięte

24.09.2013 00:00 red

RADLIN, SZYMOCICE O zwycięzcy konkursu Trzy po trzy informowaliśmy na początku czerwca, teraz przyszedł czas na skorzystanie z nagrody.

Laureat naszej zabawy - Adam Kubica - oprócz indywidualnego upominku w postaci zestawu podręczników do klasy czwartej, wygrał też wyjazd na wycieczkę do Ośrodka Wypoczynkowego Aqua Brax w Szymocicach dla swojej klasy. Zwycięzcy w Szymocicach pojawili się po godz. 9.00. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Radlinie do ośrodka przyjechali z trzema opiekunkami Sylwią Krause – obecną wychowawczynią, Mariolą Skatuła-Kluba – wychowawczynią z poprzednich lat oraz Gabrielą Kiełkowską – wicedyrektorką SP 4. - Na Adama głosowała cała rodzina, znajomi oraz całe grono pedagogiczne – z uśmiechem mówi pani Mariola. Adam lubi matematykę i jazdę na rowerze - Jestem dobrym sprinterem i dobrze pływam, biorę też udział w konkursach recytatorskich, ostatnio doszedłem do etapu ogólnopolskiego, ale jeszcze nie wiem, co chciałbym robić w przyszłości. – przyznaje chłopiec. Oprócz poczęstunku i zabaw na świeżym powietrzu do dzieci przyjechali również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, którzy opowiedzieli o specyfice swojej pracy, zasadach bezpieczeństwa oraz odpowiedzieli na pytania, które nurtowały najmłodszych. Po części teoretycznej przyszedł czas na pokaz sprzętu, który cieszył się największym zainteresowaniem wśród uczniów. Każdy mógł usiąść w radiowozie i poczuć się jak prawdziwy policjant.

(km)

  • Numer: 39 (672)
  • Data wydania: 24.09.13