Musiolikowie z Grand Prix starosty

20.08.2013 00:00 red

SIATKÓWKA – Grand Prix starosty

W niedzielę 18 sierpnia na wodzisławskim Balatonie rozegrano finałowy turniej Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażowej. Zmagania wygrali Wojciech i Grzegorz Musiolikowie.

W turnieju wzięło udział 6 najlepszych par wyłonionych w turniejach eliminacyjnych, a także jedyna para żeńska, która otrzymała dziką kartę od organizatora. W pierwszym meczu półfinałowym spotkały się para Musiolik/Musiolik i para Heliosz/Druchniak, mecz ten zakończył się pewnym zwycięstwem braci Musiolik 2:0 w setach 21:17, 21:9. W drugim półfinale rywalizowały para Grzywacz/Harazim z parą Rauza/Olszewski, mecz zakończył się zwycięstwem 2:1 (21:19, 20:22, 15:9) pary Rauza/Olszewski.

W meczu o pierwsze miejsce rywalizowały para Musiolik/Musiolik z parą Rauza/Olszewski, nie został on jednak rozegrany do końca, ponieważ para Rauza/Olszewski skreczowała z powodu skurczy, które męczyły Dawida Olszewskiego. Trzecie miejsce zdobyła para Grzywacz/Harazim, pokonując parę Heliosz/Druchniak 2:1 w setach 18:21, 21:15, 15:6.