Wtorek, 30 lipca 2024

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

RSS

Zgłoś do wyróżnienia społecznika – człowieka o złotym sercu

20.08.2013 00:00 red

GORZYCE Do końca sierpnia można składać wnioski o uhonorowanie kogoś tytułem „Człowieka o złotym sercu”. Wyróżnienie to jest przyznawane przez wydawany w Wiejskim Domu Kultury w Gorzycach miesięcznik „U Nas”.

Jak czytamy w regulaminie, celem konkursu jest chęć wyróżnienia i popularyzacji osób, których działalność na rzecz innych w środowisku gminy nosi znamiona zachowań ponadprzeciętnych, a związana jest z szeroko rozumianym poświęceniem i działalnością społeczną. – Myślę, że warto podkreślić fakt, że tym wyróżnieniem chcemy honorować osoby, które robią wiele rzeczy zupełnie społecznie, bez żadnego wynagrodzenia, bez żadnych diet – podkreśla Daniel Jakubczyk, redaktor naczelny miesięcznika „U Nas”. Kandydatów mogą zgłaszać organizacje społeczne, instytucje a także mieszkańcy gminy. Regulamin wyróżnienia znajduje się na stronie www.wdk–gorzyce.pl w zakładce „U Nas”.

Uhonorowanie tegorocznych laureatów zaszczytnym tytułem nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się tradycyjnie w ostatnią sobotę września, w sali widowiskowej DPS w Gorzycach, przy ulicy Bogumińskiej.

(art)

  • Numer: 34 (667)
  • Data wydania: 20.08.13