środa, 31 lipca 2024

imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira

RSS

Nowy dyrektor WCK Wodzisław

16.07.2013 00:00 red

WODZISŁAW

Dorota Krawczyk, instruktor impresariatu i reżyser Teatru Szydło jest nowym dyrektorem Wodzisławskiego Centrum Kultury. Funkcję pełni od 15 lipca. Kierowanie WCK powierzył jej prezydent Mieczysław Kieca w związku z przedłużającą się, zarazem usprawiedliwioną nieobecnością Nadii Mechine. Dorota Krawczyk nominację dyrektorską skomentowała na Facebooku słowami: „Bardzo dziękuję za tę nominację. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wyzwanie zarazem. Wszystkich moich przyjaciół i sprzymierzeńców proszę o wsparcie, a ja obiecuję, że zrobię wszystko, by nie zawieść mojego ukochanego WCKu i osób, które zobaczyły we mnie potencjał”.

Dorota Krawczyk pracuje w Wodzisławskim Centrum Kultury od 2009 roku. Zajmowała się wszelkimi kwestiami dotyczącymi organizacji imprez w Wodzisławiu, z naciskiem na ich promocję i reklamę. Odpowiadała za wszelkie działania promocyjne Wodzisławskiego Centrum Kultury, za jego wizerunek w mieście i poza jego granicami. Zajmowała się także planowaniem i realizacją kampanii promocyjnych, współpracowała z mediami.

(tora)

  • Numer: 29 (662)
  • Data wydania: 16.07.13