imieniny: Doroty, Wawrzyńca, Herkulesa

Wygrana na otarcie łez

18.06.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – IV liga

Polonia Marklowice pokonała u siebie 2:1 Czarnych Góral Żywiec. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek ta wygrana niczego już w sytuacji marklowiczan nie zmienia. Na wydostanie się ze strefy spadkowej nie mają już szans bo swój mecz wygrały również Bojszowy, które tym samym są już poza zasięgiem Polonii.

Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie spotkania a autorem trafienia był Paweł Grabiec. W 65. minucie za sprawą Szymońskiego odpowiedzieli przyjezdni. Do końca regulaminowego czasu gry wynik nie uległ już zmianie i wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Tymczasem już w doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Mateusz Rączka i Polonia dość niespodziewanie zainkasowała 3 punkty.

Skład Polonii: Cywka, Basik, Rek, Skupień, Kotula, Krakowczyk, Mazur, Miczek, Nikiel (78. Rączka), Kołodziejczyk, Grabiec.

Polonia Marklowice – Czarni Góral Żywiec 2:1

Bramki: Grabiec (25.) Rączka (91.) - Szymoński (65.)

• Numer: 25 (658)
  • Data wydania: 18.06.13