Krostoszowice rozbite przez rezerwy Przyszłości

05.03.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA –Klasa C

Porażki 3:9 doznał Inter Krostoszowice w sparingowym meczu z Przyszłością II Rogów, rozegranym 2 marca. Po 20 minutach Przyszłość po bramkach Sławomira Glenca, Rafała Glenca, Waltera i Jęczmionki prowadziła 0 : 4. Wystarczyła chwila nieuwagi, by przeciwnik strzelił w 32. i 34. minucie dwa gole. Bramki dla gospodarzy zdobyli kolejno Radosław Szulik i Paweł Mołdrzyk. W 62. minucie wynik był 3:5 po trafieniu Lenarta i strzale zawodnika Interu Pawła Hanca. Od tego momentu strzelali już tylko rogowianie. W 69. minucie Jęczmionka na 3 : 6 z karnego. W 73 minucie na 3:7 Rosiński oraz w 80. i 91. minucie Lenart ustalił wynik meczu. – Ciężko powiedzieć, żebyśmy grali swoim składem. Do dyspozycji miałem tylko 5 zawodników z obecnej kadry. Testowaliśmy 8 zawodników. Wielu z nich podziękujemy. Musimy dalej szukać. Ale można być zadowolonym z meczu. Chłopaki biegali, pokazali, że walczą, a wynik jest sprawą drugorzędną – mówi Marcin Piwoński, trener Interu.

(tora)

Inter Krostoszowice - Przyszłość II Rogów 3:9

bramki dla Interu: Szulik, Mołdrzyk, Hanc

bramki dla Przyszłości II: Lenart 3, Jęczmionka 2, S. Glenc, P. Glenc, Walter, Rosiński

• Numer: 10 (643)
  • Data wydania: 05.03.13