Przyszłość testuje piłkarzy

12.02.2013 00:00 red

W minionym tygodniu piłkarze Przyszłości Rogów rozegrali dwa spotkania sparingowe. Tym razem rywalami były drużyny zdecydowanie niżej notowane od Przyszłości. Spotkania przebiegały pod znakiem testowania kolejnych piłkarzy.

W środę 6 lutego rywalem lidera III ligi była drużyna LKS Bełk, występująca w klasie okręgowej. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Do przerwy 2:1 prowadził Bełk, a gola w tej części gry zdobył Jacek Bażan. Po przerwie wyrównał Paweł Hojka, następnie rywale znów odskoczyli na jedną bramkę, a wynik meczu ustalił Dawid Bober I.

Znacznie lepiej spisała się Przyszłość w kolejnym spotkaniu. W sobotę 9 lutego zmierzyła się z IV-ligową Fortecą Świerklany i wygrała 2:0. Dość szybko bo już w 11. minucie prowadzenie dla rogowian zdobył Marcin Pontus, który głową wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego Robert Żbikowskiego. W 60. minucie gola zdobył Robert Żbikowski, który wykończył podanie Szymona Cicheckiego.

Skład Przyszłości w meczu z Fortecą”

I połowa: testowany zawodnik – Radosław Żbikowski, Kolisz, Lalko, Markiewicz – Hojka, Ciuberek, Bober I, Hanzel – Pontus, Robert Żbikowski.

II połowa: Paś – testowany zawodnik, Kolisz (70. Ciuberek), testowany zawodnik, Markiewicz (65. Glenc) – testowany zawodnik, testowany zawodnik, Cichecki, Benauer – Bażan, Robert Żbikowski.

LKS Bełk – Przyszłość Rogów 3:3

Forteca Świerklany – Przyszłość Rogów 0:2

• Numer: 7 (640)
  • Data wydania: 12.02.13