imieniny: Aliny, Justyny, Benona

Przyszłość remisuje z Piotrówką

05.02.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Sparing

W sparingu trzecioligowców, który odbył się 2 lutego na boisku w Świerklanach Przyszłość Rogów zremisowała 1:1 z LZS Piotrówka.

Bramkę dla lidera III ligi strzelił Marcin Pontus, który wpisał się na listę strzelców 3 minuty przed końcem spotkania. Napastnik Przyszłości sfinalizował dobre podanie Jacka Bażana. W końcówce pierwszej połowy prowadzenie objęła ekipa z Piotrówki –  po płasko strzelonym rzucie wolnym do piłki w polu karnym Przyszłości doszedł napastnik Piotrówki i główką nie dał szans bramkarzowi Przyszłości.

W 37. minucie meczu doszło do przepychanki między zawodnikami Rogowa i Piotrówki. Czarnoskórzy piłkarze ruszyli z pięściami na zawodników Przyszłości. Dwóch graczy Piotrówki  zostało usuniętych z boiska.

Skład Przyszłości w I połowie: testowany – testowany, Sander, Kolisz, testowany (37. Markiewicz) – Hojka, Cichecki, Ciuberek, Jacek Bażan – Robert Żbikowski, Pontus.

II połowa: testowany – testowany, Sander, Lalko, Markiewicz – Hojka, Bober I, testowany, M. Hanzel – Pontus, Robert Żbikowski (76. Bażan).

• Numer: 6 (639)
  • Data wydania: 05.02.13