imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Przyszłość remisuje z drugoligowcem

29.01.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA III liga

Przyszłość Rogów, która na półmetku rozgrywek jest liderem trzeciej ligi opolsko-śląskiej, zremisowała w sparingowym meczu z drugoligowym Rozwojem Katowice 2:2.

Spotkanie odbyło się na stadionie w Świerklanach. W pierwszdej połowie rogowianie zaskoczyli wystąpującego w wyższej klasie rozgrywkowej rywala i dzięki skutecznej grze w ataku zdołali zdobyć dwie bramki. Pierwszy na listę strzelców wpisał sie Marcin Pontus, a następnie wyczyn kolegi z linii ataku powtórzył Robert Żbikowski. (kp)

Tomasz Sosna, trener Przyszłości Rogów:

Pierwsza połowa, po której prowadziliśmy 2:0 była w naszym wykonaniu całkiem niezła. Po przerwie graliśmy już słabiej, jednak wtedy na boisku przebywało wielu graczy testowanych oraz młodzieżowców i doświadczeni rywale to wykorzystali. W spotkaniu pokazaliśmy zatem dwa oblicza, ale generalnie rzecz biorąc można być zadowolonym.

Przyszłość Rogów - Rozwój Katowice 2:2

bramki dla Przyszłości: Marcin Pontus, Robert Żbikowski

Skład Przyszłości Rogów:Paś - Kolisz, Knopek, Cymański, Lalko - Hojka, Bober, Cichecki, Banauer - Żbikowski Robert, Pontus. W II połowie grali też: Piechaczek, Kołek, Suchanek, Żbikowski Radosław, Janulek, Ciuberek, Gródek, Goraus, Nalepa.

• Numer: 5 (638)
  • Data wydania: 29.01.13