Bieruń znów zatrzymał Górnika

08.01.2013 00:00 red

SIATKÓWKA – III liga mężczyzn

Siatkarze Górnika Radlina liczyli, że w wyjazdowym meczu z Unią Bieruń Starym uda się im zrewanżować za porażkę z pierwszej rund zmagań. Wtedy Górnik przegrał u siebie 1:3. Niestety z rewanżu nic nie wyszło, bo ponownie to bierunianie cieszyli się z wygranej, tym razem 3:2.

Faworytem spotkania byli goście. Górnik wygrał 5 ostatnich spotkań, po raz ostatni przegrał w 10 listopada ulegając na wyjeździe Jastrzębiu i plasował się w czołówce tabeli, na 3. miejscu. Z kolei Unici zgromadzili do tej pory tylko 13 punktów i zajmowali 7. miejsce. Boisko wszystko zweryfikowało. Pierwszego seta Górnicy wygrali do 21. Ale już w drugim pojawiły się problemy i po zaciętej końcówce to gospodarze cieszyli się z wygranego na przewagi seta. Trzecia partia to ponownie dość łatwa wygrana Górnika do 16. Niestety czwartego seta wygrali gospodarze, którzy również w tie breaku okazali się lepsi wygrywając całe spotkanie 3:2.

Unia Bieruń Stary – SK Górnik Radlin 3:2
(21:25, 26:24, 16:25, 25:19, 15:11)

• Numer: 2 (635)
  • Data wydania: 08.01.13