imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Nieudana wyprawa do Głuchołaz

26.10.2010 00:00 red
Porażka kadetek Olimpii Wodzisław.
W kolejnym spotkaniu o Mistrzostwo Śląska kadetek w koszykówce drużyna Olimpii Wodzisław uległa na wyjeździe Chrobremu Głuchołazy 37:68. O tym, że nie będzie to łatwy mecz wodzisławianki przekonały się już w pierwszej kwarcie przegranej aż 5:22. W kolejnych dwóch starciach przewaga miejscowych rosła. W tej sytuacji na niewiele zdała się wygrana 13:11 ostatnia kwarta. Najlepszą snajperką wodzisławskiej drużyny w tym spotkaniu była Żaneta Wiertelak, która zdobyła 11 punktów.

Olimpia przegrała z Chrobrym wyraźnie i kolejnych punktów będzie musiała szukać w domowej potyczce z JAS–FBG Sosnowcem. Spotkanie odbędzie się 26 października o godz. 16.30 w hali sportowej w SP nr 8 w Wodzisławiu, przy ulicy Jastrzębskiej.

• Numer: 43 (520)
  • Data wydania: 26.10.10