Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Walczyli o puchar wójta

19.10.2010 00:00 art
TENIS W niedzielę 10 października na kortach Rafako Racibórz rozegrany został turniej tenisowy o Puchar Wójta Lubomi. Do zawodów przystąpiło 18 uczestników, którzy rywalizowali w kilku grupach wiekowych.

W najmłodszej grupie do lat 9 zwyciężyła Wioleta Franciszek, drugie miejsce zajęła Zuzanna Rabiasz, a 3 ex aequo Marta Rudnicka i Alek Musiał. W grupie 10-12 lat wśród chłopców wygrał Paweł Zawisza, drugi był Maciej Rudziński. Wśród dziewcząt zwyciężyła Daria Szewczyk, przed Iwoną Machecką. W grupie do lat 14 wygrał Paweł Matuszek przed Dawidem Matuszkiem. Trzecie miejsce zajęli Jeremi Somerla i Małgorzata Szczepanek. Laureaci turnieju otrzymali pamiątkowe puchary. Do wszystkich uczestników trafiły okolicznościowe medale i dyplomy. – Ponieważ zawody się udały, wraz z rodzicami doszliśmy do wniosku, że turniej będzie kontynuowany w kolejnych latach – podkreśla Henryk Swoboda z komitetu organizacyjnego.

• Numer: 42 (519)
  • Data wydania: 19.10.10