Czwartek, 13 czerwca 2024

imieniny: Antoniego, Lucjana, Gracji

RSS

Sukces fryzjerki z Wodzisławia

27.07.2010 00:00 red
Iwona Witaszak trzecia w Polsce

Stworzenie fryzury współgrającej z modą i wzorcami natury było zadaniem dla uczestników kolejnej edycji międzynarodowego konkursu dla fryzjerów Trend Zoom firmy Goldwell. Spośród 26 uczestników wybrano najlepszą piątkę. Dokonała tego polska komisja, natomiast grono międzynarodowe przyznało miejsca na podium. Trzecie zajęła Iwona Witaszak, właścicielka salonu fryzjerskiego Fantazja w Wodzisławiu, znajdując się tym samym w gronie mistrzów fryzjerstwa z Warszawy, Wrocławia i Łodzi. – To dla mnie wielka sprawa. W ubiegłym roku byłam czwarta. Teraz udało mi się wyprzedzić mistrza świata, więc mam powody do satysfakcji – mówi wodzisławianka. Sukces był możliwy dzięki umiejętnościom zdobywanym przez lata, a także odpowiedniemu doborowi modelki. Była nią 17-letnia Aleksandra Błaszczyk z Radlina. – Ola odbywa u mnie praktykę. Ma piękne włosy i nie wierzyłam, że kiedykolwiek zgodzi się je ściąć. Nie wahała się i nie stawiała ograniczeń, co w przypadku modelek nie jest takie oczywiste – dodaje pani Iwona. Twierdzi, że jej osiągnięcie to także zasługa kosmetyczki Ludmiły Marek, która zadbała o profesjonalny wygląd Oli, a także fotografki Ewy Gawędy, która w swoim studio wykonała ok. 1500 zdjęć. Wybrano jedno, które wysłano na konkurs.

(raj)

 

  • Numer: 30 (507)
  • Data wydania: 27.07.10