Wygrali w Koniecpolu

26.01.2010 00:00 art
Trzecia wygrana Górnika Radlin w II fazie rozgrywek.
Zwycięstwem zakończyło się wyjazdowe spotkanie siatkarzy Górnika Radlin z Pilicą Koniecpol. W pierwszym meczu tych drużyn Górnik we własnej hali wygrał 3:0.

Spotkanie rozpoczęło się od wygranej do 23 dla Pilicy. Kolejne sety drużyny rozgrywały wet za wet. Drugą partię wygrali Górnicy do 21, by w secie trzecim przegrać do 22. W czwartej partii ponownie radlinianie doprowadzili do remisu, wygrywając seta do 18. W zaciętym tie breaku to siatkarze Górnika zachowali więcej zimnej krwi, wygrali 16:14 i całe spotkanie 3:2. Było to 3 zwycięstwo w 7 meczu Górnika w II fazie rozgrywek o awans do drugiej ligi siatkarskiej.

Ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek III ligi rozegrają 30 stycznia. We własnej hali podejmować będą najsłabszą drużynę ligi Delic–Pol Norwid Częstochowa.

• Numer: 4 (481)
  • Data wydania: 26.01.10