Uczniowie biegali na Balatonie

15.09.2009 00:00
W sobotę, 5 września na terenie ośrodka Balaton odbyły się  zawody szkolne w biegach dla uczniów szkół podstawowych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zawody odbyły się w ramach II Festiwalu Sportowego, który zorganizował TKKF Karlik i MOSiR Centrum. W biegu małolata wygrała  Klaudia Sosna z SP 21 przed Łukaszem Bielawskim z SP 28 i Natalią Żak z SP 21. W biegu młodzika I miejsce zajął Przemysław Bojko z SP 5. Drugi na mecie zameldował się Dawid Dziób z SP 3, zaś trzeci był Przemysław Król z SP 17. Wśród dziewcząt dystans  najszybciej pokonała Wiktoria Kołodziej z SP 17. W biegu gimnazjalisty  I miejsce zajął Sławek Kowol z G1 Rydułtowy, a drugie Grzegorz Blanik z G3 Wodzisław. Wśród dziewcząt w tej kategorii najlepsza była Magda Stąporek z G1 Rydułtowy, która wyprzedziła Kingę Achtelik z G1 Rydułtowy oraz Andżelikę Hejnę z G3 Wodzisław. W biegu szkół ponadgimnazjalnych wygrał Sebastian Knesz z ZST Wodzisław, drugi na mecie zameldował się Rafał Orzoł z LO 2 Wodzisław,a trzeci był Bartłomiej Jarosz z LO 3 Wodzisław.

• Numer: 37 (462)
  • Data wydania: 15.09.09