Polonia zgniotła Kamień

18.08.2009 00:00
Na boiskach B-klasy.

Polonia II Marklowice wykorzystała atut własnego boiska i pewnie pokonała KP Kamień 3:0. Bramki dla Polonii zdobyli Robert Jojko, Kamil Mazur i Paweł Basik (dwóch ostatnich to zawodnicy I drużyny). Drugi mecz wyjazdowy z rzędu grał KS 27 Gołkowice. I tym razem wyjazdu zawodnicy z Gołkowic do udanych nie zaliczą, bo Górnikowi Boguszowice ulegli 1:2. Honorowego gola dla Gołkowic zdobył Damian Nowak. Drużyna Gołkowic może mówić o  pechu bądź sporej niefrasobliwości. Gola na 2:1 straciła bowiem w 2. minucie doliczonego czasu gry. Tuż po wznowieniu gry sędzia zawodów odgwizdał koniec meczu.

Spory niedosyt w Bukowie. Tamtejszy Wypoczynek zaledwie zremisował 2:2 z LKS Gamów. Bramki dla gospodarzy strzelił Stanisław Dziadosz. Drugi gol był efektem błędu bramkarza Gamowa, który w zasadzie sam po rzucie rożnym wpakował sobie piłkę do własnej bramki.  –  W drugiej połowie nasza przewaga stopniała, bo musiałem dokonać kilku wymuszonych zmian – ocenił po meczu Adam Kubica, trener Wypoczynku. Do niecodziennej sytuacji doszło przed meczem Odry Nieboczowy z LKS Zabełków. Okazało się, że zawodnicy gospodarzy nie mieli ważnych kart zdrowia, dlatego sędzia zawodów nie dopuścił do rozegrania meczu. Kierownictwo Podokręgu Racibórz zdecyduje dopiero o losach tego meczu.

• Numer: 33 (498)
  • Data wydania: 18.08.09