Tancerze wrócili z medalami

02.06.2009 00:00
Mistrzostwa Polski bez sukcesów wodzisławskich tancerzy? Niemożliwe.

Bardzo dobrze zaprezentowali się tancerze z zespołu “Miraż” działającego przy Wodzisławskim Centrum Kultury w Wodzisławiu podczas Mistrzostw Polski IDO Dance Show w Lisko-wie. Impreza odbywała się od 22 do 24 maja.

W kategorii solo dzieci wśród dziewczynek do finału zakwalifikowała się Agnieszka Woś, która ostatecznie zajęła 5. miejsce. W grupie chłopców najlepszy był Ka-rol Mental, który został Mist-rzem Polski. Najwyższą lokatę zajął także duet dzieci: Magdalena Olszar - Karol Mental. Miniformacja najmłodszych tancerzy zdobyła z kolei srebrny medal.

W finale znalazł się także juniorski duet Mirażu: Patrycja Barteczko - Paulina Wloka (6. miejsce). Identyczną lokatę zdobyła miniformacja juniorów. Formacja juniorska zajęła z kolei trzecią pozycję, a miniformacja seniorów miejsce ósme.