Interowi zabrakło sił

26.05.2009 00:00
Na boiskach B-klasy

Bez zmian. Tak krótko można podsumować to, co działo się w rybnickiej B-klasie. Zgodnie z oczekiwaniami wygrała drużyna Olzy Godów, która na własnym boisku pokonała 2:0 Ruch Stanowice. Gole zdobyli Tomasz Stokłosa i Łukasz Borek. Podobnie jak Olza swoje mecze wygrały również dwie pozostałe drużyny aspirujące do awansu. Rój wymęczył 1:0 w Czerwionce.

Na niespodziankę zabrakło sił
 Z kolei Polonia Niewiadom pewnie wygrała 6:3 z ostatnim Interem Krostoszowice. Wbrew pozorom Inter postawił Polonii trudne warunki. Już po kwadransie gry ku zaskoczeniu wszystkich drużyna z Krostoszowic wygrywała 2:0. Ostatecznie na przerwę drużyny schodziły przy stanie 3:2 dla Interu. Po przerwie na boisku istniała już tylko jedna drużyna. Opadający z każdą minutą z sił piłkarze Interu dali sobie wbić cztery gole i nie sprawili, wiszącej w powietrzu  niespodzianki. Bramki dla Interu zdobyli Paweł Mołdrzyk – dwie, oraz Tomasz Nawrat. W meczu KS 27 Gołkowice z Jednością Grabownia padł rezultat remisowy 2:2. Gole dla Gołkowic strzelili Kamil Baranek i Krzysztof Kożuch

Remis i ostre cięgi
 Bardzo słabo spisały się nasze drużyny rywalizujące w raciborskiej B-klasie. Walczący o awans Wypoczynek Buków zaledwie zremisował na wyjeździe 1:1 z Zabełkowem. Przykrą niespodziankę sprawiła swoim kibicom Odra Nieboczowy. W wyjazdowym spotkaniu z niżej notowanymi Markowicami Odra przegrała aż 2:6. Klęski dopełnia porażka Olzy 5:1 z Płonią Racibórz. (art)

• Numer: 21 (486)
  • Data wydania: 26.05.09