Mors biegał w Cieszynie i Krakowie

05.05.2009 00:00
Wyniki zawodników KRS „Mors”

Zawodnicy KRS TKKF „Mors” w ostatnią niedzielę kwietnia wzięli udział w biegu Fortuny, który odbył się w Cieszynie. Na dystansie 10 km najwyżej w generalnej klasyfikacji uplasował się Mateusz Konsik, który zajął 27. miejsce (14. w kategorii M-16). Dobrze spisali się również inni zawodnicy „Morsa”. Mirosław Piłatowski  w kategorii M-40 zajął 11miejsce,  Stanisław Haśkiewicz w M-50 zdobył 27. miejsce.
 Z kolei wśród pań najszybciej przybiegła debiutująca w barwach „Morsa” Sylwia Przybylska, która w kategorii K-30 zajęła bardzo dobre  4. miejsce. Również na czwartym miejscu, tyle że w kategorii K-40, przybiegła Beata Piłatowska. Danuta Lichacz w kategorii K-16 była 11.
 Inny reprezentant tego klubu Krzysztof Janik wystartował w CRACOVIA MARATON. Bieg ukończył na 470. lokacie wśród 1979 sklasyfikowanych zawodników.(art)

• Numer: 18 (483)
  • Data wydania: 05.05.09