Najlepsi zagrają o Superpuchar

17.02.2009 00:00
Zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w Grand Prix Miejskiego Radlina w Piłce Nożnej Halowej

W minioną niedzielę odbył się już ostatni, piąty turniej cyklu Grad Prix Radlina. Turniej wygrała ekipa KS Radlin, która w finale pokonała drużynę Dopalacze 3:1. W meczu o trzecie Reed Bull wygrał z Drink Teamem 3:2. Ostatni turniej ustalił pierwszą czwórkę drużyn całego Grand Prix. Zdecydowanie najlepszą drużyną okazał się KS Radlin, który na mecie turnieju zgromadził 80 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Justin Team (drużynie nie przeszkodziła dość niespodziewana porażka w niedzielnym turnieju z niżej notowanym Reed Bullem) z 72 pkt. Trzecie miejsce z 66 pkt zajął Drink Team, zaś czwarte Dopalacze, którzy na swoim koncie zgromadzili 62 pkt.
Najlepsze drużyny zagrają 1 marca w dodatkowym turnieju o Superpuchar MOSiR. Wówczas wręczone zostaną również puchary i nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników. Już dziś wiadomo, że najlepszym piłkarzem turnieju został Tomasz Lemiesz (Drink Team), najlepszym strzelcem Grzegorz Świenty (KS Radlin)– 24 zdobyte bramki. W bramce zaś najlepiej spisywał się Tomasz Bzowski (KS Radlin).

• Numer: 7 (472)
  • Data wydania: 17.02.09