imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Rywalki zostały bez szans

09.12.2008 00:00
Siatkarki MKS Wodzisław nadal w gronie najlepszych w trzeciej lidze
Siatkarki trzecioligowego MKS-u Wodzisław nadal walczą o miejsce w najlepszej czwórce dającej prawo gry w turnieju finałowym III ligi. W minioną niedzielę rozgromiły na własnym parkiecie ostatnią drużynę w tabeli UKS Dycha Czechowice-Dziedzice wynikiem 3:0. W pierwszym secie podopieczne Andrzeja Brzezinki wyszły na kilkupunktowe prowadzenie i nie oddały go do końca wygrywając pewnie wynikiem 25:12. Podobnie było w drugiej części gry, kiedy wodzisławianki rozpoczęły od bajkowego stanu 5:0 i ostatecznie wygrały 25:16. Najwięcej punktów rywalki zebrały w ostatnim secie, bo ten zakończył się wynikiem 25:19.
Przed siatkarkami jeszcze 5 spotkań, w tym kilka zaległych m.in. z KS Krzanowice, MOSM Tychy, STS Victoria Lubliniec, KU AZS Katowice i KPKS Halemba. Marcin Macha
  • Numer: 50 (462)
  • Data wydania: 09.12.08