imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Prezes był trzeci

28.10.2008 00:00
Turniej tenisa stołowego o puchar prezesa TKKF Relaks odbył się w Wodzisławiu

25 tenisistów stołowych z całego regionu rywalizowało o Puchar Prezesa Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Relaks. Zawody odbyły się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 w Wodzisławiu, a rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych. Wśród najmłodszych zawodników do 25 lat najlepszym okazał się Tomasz Pyszny z Wodzisławia, drugi był Rafał Kwiatoń z Rybnika, a trzeci Paweł Reyman z Wodzisławia. W kategorii od 26 do 55 lat wygrał Krzysztof Badowski z Relaksu, drugie miejsce wywalczył Jacek Balawajder również z Relaksu, a trzecie miejsce zajął mieszkaniec Jastrzębia Jan Borowski. W kategorii weteranów powyżej 55 lat pierwsze miejsce wywalczył Stanisław Tutak z Relaksu, drugie miejsce zajął Jerzy Wrzód z Wodzisławia, a trzeci był Antoni Szwab z Relaksu. W kategorii otwartej, w której udział mogą wziąć wszyscy zawodnicy pierwsze miejsce wywalczył Bogusław Balawajder, drugi był Paweł Balawajder, a trzeci Grzegorz Stebel. Nagrody i dyplomy ufundował Urząd Miasta w Wodzisławiu. Następny turniej organizowany przez Relaks Wodzisław odbędzie się 15 listopada przy okazji Święta Niepodległości.