Judocy z Rydułtów na fali

17.06.2008 00:00
Zawodnicy UKS „Dwójka” Rydułtowy startowali w Międzynarodowym Turnieju Juniorów i Juniorek.

Zawodnicy UKS „Dwójka” Rydułtowy startowali w Międzynarodowym Turnieju Juniorów i Juniorek. Rywalizowano 7 czerwca w Opolu. Drugie miejsce zajął Łukasz Klimas (kat. do 55 kg), trzeci w tej samej kategorii był Dawid Swaczyna, natomiast dziewiąty Andrzej Klimas (w kat. do 66 kg).
W tym samym dniu w Iskrzyczynie zawodnicy rydułtowskiego klubu pokazali się także  w zawodach z okazji Dnia Dziecka.  W kat. do 43 kg zwyciężył Maciej Kowalski. Triumfowali także: Zuzanna Komarek (kat. do 39 kg) i Dawid Cyburt (w kat. do 39 kg). Zawodnicy z Rydułtów stawali także na drugim stopniu podium. Byli to: Patryk Papiór (kat. do 39 kg), Arkadiusz Łasocha (w kat. do 32 kg), Sebastian Pierchała (w kat. do 28 kg). Drużynowo ekipa reprezentująca powiat wodzisławski zajęła czwarte miejsce.