Sobota, 15 czerwca 2024

imieniny: Jolanty, Wita, Wioli

III turniej Grand Prix Wodzisławia w tenisie stołowym

12.02.2008 00:00
Przemysław Łachacz, Dariusz Kubin, Andrzej Matczak i Paweł Balawajder wygrali III turniej w ramach rozgrywek Grand Prix Wodzisławia w tenisie stołowym.

Przemysław Łachacz, Dariusz Kubin, Andrzej Matczak i Paweł Balawajder wygrali III turniej w ramach rozgrywek Grand Prix Wodzisławia w tenisie stołowym. W sobotnich zawodach udział wzięło ponad 30 zawodników z całego regionu. Niepokonanym w kategorii open okazał się po raz kolejny Paweł Balawajder, który wygrał wszystkie pojedynki.
Komplet wyników przedstawia się następująco:
Kategoria do 25 lat: 1m. Przemysław Łachacz – Wodzisław, 2m. Tomasz Pyszny – Wodzisław, 3m. Michał Spadziński – Wodzisław, 4m. Marcin Wloczek – Wodzisław, 5m. Piotr Tkocz – Wodzisław.
Kategoria od 26 do 55 lat: 1m. Dariusz Kubin – Radlin, 2m. Jacek Balawajder – Relaks Wodzisław, 3m. Marek Kaczorek – Relaks Wodzisław, 4m. Bogusław Balawajder – Relaks Wodzisław, 5m. Leszek Górka.
Kategoria powyżej 56 lat: 1m. Andrzej Matczak – Radlin, 2m. WOJCIECH Kaptur – Relaks Wodzisław, 3m. Zbigniew Siódmok – Bojanów, 4m. Antoni Szwab – Relaks Wodzisław, 5m. Edward Żukiewicz.
Kategoria open: 1m. Paweł Balawajder – Relaks Wodzisław, Jacek Balawajder – Relaks Wodzisław, Marek Kaczorek – Relaks Wodzisław, Dariusz Kubin – Radlin i Krzysztof Badowski – Relaks Wodzisław.
Weterani na medal
Dzień później zawodnicy reprezentujący wodzisławski Relaks udali się na ostatni, czwarty już turniej Mistrzostw Śląska Weteranów w Miechowicach. Już podczas trzeciego turnieju pierwszą lokatę w kategorii powyżej 65 lat zapewnił sobie prezes Relaksu Antoni Szwab. W niedzielę zajął wysokie 3 miejsce, co tylko podwyższyło jego przewagę nad rywalami. W kategorii od 40 do 55 lat drugą lokatę zajął Marek Kaczorek i to pozwoliło mu utrzymać drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Kolejny z Relaksu Janusz Makowski zajął 4. miejsce (3. miejsce w niedzielę). Startujący w kategorii od 56 do 65 lat Wojciech Kaptur w niedzielę był 8., a w klasyfikacji generalnej zajął ostatecznie 9. lokatę.

• Numer: nr7 (421)
  • Data wydania: 12.02.08