Radzą sobie świetnie

12.06.2007 00:00
Dużym sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Śląska w Biathlonie Letnim dla zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Strzał Wodzisław”.

W kategorii nadziei olimpijskich Paweł Sosna wywalczył 4 miejsce, a Arkadiusz Kubica był 6. W sprintach Julia Sosna wywalczyła 6 miejsce w kategorii juniorek młodszych, a Andrzej Kubica srebro w seniorach. W biegach długich Julia Sosna zdobyła złoto, Andrzej Kubica wywalczył srebro. W punktacji drużynowej UKS Strzał Wodzisław zajął 3 miejsce.  2 i 3 czerwca w Zakopanem odbyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W tej rywalizacji w biegach długich Julia Sosna zajęła 4 miejsce, a w sprintach była 11. Natomiast Andrzej Kubica w biegach długich był 3, a w sprintach wywalczył najwyższy stopień podium. Do olimpiady zakwalifikowali się również Marek Kubica i Kazimierz Frącek.

• Numer: 24 (386)
  • Data wydania: 12.06.07