Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

27.02.2007 00:00
Cześć, to ja – Agnieszka Gajdera. Urodziłam się 17 lutego o godzinie 12.25. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2900 g, a długość 53 cm. Jestem córeczką Joanny i Michała z Połomi. Cześć! Nazywam się Ala Tront. Moja mama Bożena przytuliła mnie po raz pierwszy 18 lutego o godzinie 15.50. Ważyłam wtedy 2700 g i miałam 51 cm długości. Pozdrawiam mojego tatę Ireneusza. Mieszkamy w Turzy. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Dawid Uryga. Przyszedłem na świat 18 lutego o godzinie 15.50. Ważyłem wtedy 3100 g i miałem 56 cm wzrostu. Jestem synkiem Agnieszki i Ireneusza z Niedobczyc. Pozdrawiam moja siostrę Natalię. Mam na imię Dominik. Jestem synkiem Katarzyny i Krzysztofa Antoniaków z Uchylska. Przyszedłem na świat 18 lutego o godzinie 2.15. Po urodzeniu ważyłem 4110 g i miałem 57 cm długości. Cześć! Nazywam się Edyta Ziembicka. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 19 lutego o godzinie 13.50. Ważyłam wtedy 2850 g i miałam 51 cm długości. Jestem córką Marty i Andrzeja z Rydułtów. Pozdrawiam moja siostrę Anitę. Cześć! Nazywam się Oliwier Wojciechowski. Na zdjęciu jestem razem z moją mamą Iwoną. Urodziłem się 14 lutego o godzinie 18.55. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3660 g a długość 56 cm. Pozdrawiam mojego tatę Radka. Mieszkamy w Rybniku. Cześć! Mam na imię Emilia. Jestem córką Iwony i Krzysztofa Głowackich z Marklowic. Urodziłam się 19 lutego o godzinie 2.10. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4020 g, a długość 58 cm. Pozdrawiam mojego brata Bartka. Witajcie, nazywam się Igor Grabiec. Jestem synkiem Sylwii i Rafała z Radlina. Przyszedłem na świat 18 lutego o godzinie 8.55. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3470 g i miałem 58 cm długości. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Oliwier Mołdrzyk. Przyszedłem na świat 14 lutego o godzinie 7.20. Ważyłem wtedy 3025 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem synkiem Magdaleny i Krzysztofa z Jastrzębia. Cześć, to ja - Martyna Piecowska. Urodziłam się 14 lutego o godzinie 18.00. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3200 g, a długość 56 cm. Jestem córeczką Agaty i Mariusza z Niedobczyc. Hej, ten maluszek to ja – Wiktoria Bryl. Urodziłam się 15 lutego o godzinie 7.28. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 4000 g i miałam 57 cm długości. Jestem córeczką Sylwii i Mirosława z Rydułtów. Mam na imię Martyna. Jestem córeczką Sylwii i Andrzeja Kufków ze Skrzyszowa. Przyszłam na świat 18 lutego o godzinie 11.40. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3820 g i miałam 56 cm długości. Pozdrawiam mojego brata Damiana. Hej, ten maluszek to ja – Natalia Suchan. Urodziłam się 19 lutego o godzinie 18.55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2900 g i miałam 51 cm długości. Jestem córeczką Moniki i Daniela z Wodzisławia. Dzień dobry, ten maluszek na zdjęciu to ja – Nicola Malik. Jestem córeczką Wiolety i Marcina z Radlina. Urodziłam się 17 lutego o godzinie 19.08. Ważyłam wtedy 2800 g i miałam 50 cm długości. Dzień dobry! Ta urocza istotka na zdjęciu to właśnie ja – Kinga. Przyszłam na świat 3 lutego, o godz. 22.35. Miałam wtedy 4130 g i 58 cm długości. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Sylwię i Mirosława Styrnolów z Wodzisławia Śl. W domu czeka na mnie starsza siostra Natalia. Cześć, mam na imię Sebastian. Urodziłem się 19 lutego o godzinie 2.50. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 3200 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Anny i Bogdana Chyłów z Niedobczyc. Pozdrawiam mojego brata Kacpra. Synowie Agnieszki i Andrzeja Jonderko z Łukowa Śląskiego. Starszy urodził się o godzinie 17.18, ważył 2800 g i miał 53 cm długości. Młodszy przyszedł na świat minutę później. Jego waga wynosiła 3100 g a długość 54 cm. W domu na chłopców czeka brat Igor. Jestem córeczką Moniki i Jana Śliwów z Kornowaca. Przyszłam na świat 19 lutego o godzinie 18.25. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3400 g i miałam 53 cm długości. Pozdrawiam moich braci Kacpra i Dawida. Jestem córeczką Justyny i Sławka z Wodzisławia. Przyszłam na świat 19 lutego o godzinie 18.00. Zaraz po urodzeniu ważyłam 4230 g i miałam 58 cm długości. Pozdrawiam moją siostrę Paulinkę. Dzień dobry, ten maluszek na zdjęciu to ja – Karolina Leskiw. Jestem córeczką Barbary i Andrzeja z Rybnika. Urodziłam się 19 lutego o godzinie 9.30. Ważyłam wtedy 3520 g i miałam 54 cm długości. Hej, ten maluszek to ja - Wiktoria Budny. Urodziłam się 19 lutego o godzinie 12.15. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3720 g i miałam 55 cm długości. Jestem córeczką Katarzyny i Grzegorza z Jastrzębia. Pozdrawiam mojego brata Oskara. Cześć! Mam na imię Klara. Jestem córką Łucji i Jarosława z Czyżowic. Urodziłam się 19 lutego o godzinie 21.00. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3390 g, a długość 59 cm. Pozdrawiam moje siostry Kingę i Laurę.
  • Numer: 9 (371)
  • Data wydania: 27.02.07