Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

23.01.2007 00:00
Cześć, jestem synkiem Anny i Sławomira Sylwesiuków z Wodzisławia. Urodziłem się 16 stycznia o godzinie 13.05. Ważyłem wtedy 3400 g i miałem 57 cm długości. Pozdrawiam mojego brata Adasia. Hej, mam na imię Dominika. Przyszłam na świat 15 stycznia o godzinie 23.45. Po urodzeniu ważyłam 3350 g i miałam 57 cm długości. Jestem pociechą Urszuli i Sebastiana Jojko z Marklowic. Cześć! Urodziłam się 16 stycznia o godzinie 15.52. Tuż po urodzeniu ważyłam 4100 g i miałam 57 cm długości. Jestem córką Marty i Rafała Zalasów z miejscowości Dzimierz. Hej, mam na imię Marlena. Urodziłam się 16 stycznia o godzinie 9.25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 4070 g i miałam 54 cm długości. Jestem drugą córeczką Marleny i Jarosława Maksymowiczów z Wodzisławia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Paulince. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Karol Kołakowski. Przyszedłem na świat 12 stycznia o godzinie 17:25. Ważyłem wtedy 3700 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem drugim synkiem Anny i Adama z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Bartosza. Witajcie, nazywam się Oliwia Pogoda. Jestem córeczką Renaty i Romana z Grabówki Lubomi. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3550 g i miałam 54 cm długości. Pozdrawiam moje starsze rodzeństwo. Ta śliczna mała dziewczynka to ja – Samanta. Przyszłam na świat 15 stycznia o godzinie 14.50. Ważyłam wtedy 3410 g i miałam 57 cm długości. Jestem córeczką Moniki i Roberta Menżyków z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Kacpra. Hej, ten maluch na zdjęciu to ja – Wiktoria. Jestem córeczką Alicji i Marcina Szeberów z Wodzisławia. Urodziłam się 16 stycznia o godzinie 11.30. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3340 g a długość 51 cm. Cześć, nazywam się Zosia Ruda. Urodziłam się 14 stycznia o godzinie 23.30. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3000 g, a długość 52 cm. Jestem córeczką Anny i Marcina z Pogrzebienia. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Adam Jęczmionka. Przyszedłem na świat 12 stycznia o godzinie 17.25. Ważyłem wtedy 3260 g i miałem 52 cm wzrostu. Jestem synkiem Michaliny i Tadeusza z Rogowa. Pozdrawiam mojego brata Mateusza i siostrę Wiktorię. Ta śliczna mała dziewczynka to ja - Aldona. Przyszłam na świat 17 stycznia o godzinie 13.40. Ważyłam wtedy 3200 g i miałam 53 cm długości. Jestem córeczką Dagmary i Rafała Jaśkiewiczów z Wodzisławia. Witajcie, nazywam się Dominika Lazar. Jestem córeczką Iwony i Grzegorza z Rydułtów. Przyszłam na świat 17 stycznia o godzinie 12.30. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3100 g i miałam 55 cm długości. Pozdrawiam mojego brata Piotra. Cześć, mam na imię Michał. Jestem synkiem Agaty i Rafała Figurów z Wodzisławia. Urodziłem się 20 stycznia o godzinie 10.00. Ważyłem wtedy 3090 g i miałem 50 cm długości. Pozdrawiam mojego brata Mateusza. Cześć, nazywam się Karolina Piecha. Urodziłam się 18 stycznia o godzinie 12.45. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3280 g a długość 56 cm. Jestem córeczką Bernadetty i Janusza z Rybnika. Pozdrawiam moją siostrę Weronikę. Ta śliczna mała dziewczynka to ja - Malwina. Przyszłam na świat 18 stycznia o godzinie 9.40. Ważyłam wtedy 3570 g i miałam 55 cm długości. Jestem córeczką Weroniki i Roberta Kurów z Turzy Śląskiej. Pozdrawiam mojego brata Jakuba. Witajcie, nazywam się Mateusz Szczerbiński. Jestem synkiem Agaty i Marcina z  Rybnika. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3700 g i miałem 61 cm długości. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Mateusz Mecgier i moja mama Roksana. Przyszedłem na świat 17 stycznia o godzinie 11.00. Ważyłem wtedy 3190 g i miałem 52 cm wzrostu. W domu w Wodzisławiu czeka na nas mój tata Jacek oraz bracia Patryk i Arek. Cześć! To ja Klaudia Majer i moja mama Edyta. Urodziłam się 16 stycznia o godzinie 17.00. Tuż po przyjściu na świat ważyłam 3800 g i miałam 54 cm długości. W domu w Gołkowicach czeka na nas mój tata Krzysztof. Cześć! Mam na imię Olivier. Urodziłem się 18 stycznia o godzinie 13.35. Tuż po  przyjściu na świat ważyłem 3850 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Sylwii i Adriana Świstowskich z Jastrzębia. Pozdrawiam moją siostrę Laurę. Hej, mam na imię Emilia. Przyszłam na świat 13 stycznia o godzinie 19.15. Po urodzeniu ważyłam 3090 g i miałam 58 cm długości. Jestem pociechą Tatiany i Mariusza Baranowskich z Wodzisławia. Cześć, nazywam się Martyna Brawańska. Urodziłam się 13 stycznia o godzinie 1.05. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4100 g a długość 62 cm. Jestem córeczką Adriany i Brunona z Wodzisławia. Hej, nazywam się Nicola Donga. Przyszłam na świat 19 stycznia o godzinie 19.15. Po urodzeniu ważyłam 3350 g i miałam 54 cm długości. Jestem pociechą Iwony i Andrzeja z Czernicy.
  • Numer: 4 (366)
  • Data wydania: 23.01.07