Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

RSS

Fotonowinki

19.12.2006 00:00
Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Ania Heider. Świat przywitał mnie 12 grudnia o godzinie 11.05. Ważyłam wtedy 2970 g i miałam 55 cm wzrostu. Jestem córeczką Gabrieli i Adama z Pszowa. Pozdrawiam moją siostrę Martynkę. Witajcie! Nazywam się Dominik Orszulik. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 9 grudnia o godzinie 15.20. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3440 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Agnieszki i Kamila z Wodzisławia. Mam na imię Marek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 12 grudnia o godzinie 2.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3450 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Anny i Grzegorza Gruzewskich z Pszowa. Dzień dobry! Nazywam się Paulinka Wiśniewska. Jestem córeczką Justyny i Przemysława z Wodzisławia. Urodziłam się 9 grudnia o godzinie 20.55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 4000 g i miałam 58 cm długości. Witam! Te dwie dziewczyny to ja Paulinka i moja mama Julia Chrapek. Urodziłam się 11 grudnia o godzinie 6.10. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3160 g, a długość 56 cm. W domu w Czyżowicach czeka na nas mój tata Marcin. Witajcie! Nazywam się Tymoteusz Glasman. Na zdjęciu jestem razem z moją mamą Joasią. Urodziłem się 10 grudnia o godzinie 15.30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3520 g i miałem 57 cm długości. Pozdrawiam mojego tatę Artura. Mieszkamy w Niedobczycach. Witam! Mam na imię Ola. Urodziłam się 7 grudnia o godzinie 18.05. Jestem córeczką Agaty i Konrada Kocurów z Wodzisławia. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2740 g, a długość 52 cm. Witajcie! Ci dwaj przystojni mali mężczyźni to my Nataniel i Parys. Jesteśmy synami Małgorzaty i Krzysztofa z Wodzisławia. Przyszliśmy na świat 11 grudnia. Parys urodził się o godzinie 9.14, ważył wtedy 3130 g i miał 54 cm długości. Nataniel jest młodszy tylko o minutę i kiedy się urodził ważył 2870 g i miał 54 cm długości. Pozdrawiamy nasza siostrę Donatkę. Dzień dobry! Nazywam się Wiktoria Cyranek. Jestem córeczką Ani i Tomasza z Rydułtów. Urodziłam się 12 grudnia o godzinie 1.20. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3500 g i miałam 56 cm długości. Witam! Nazywam się Adrian Szlęzak. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 12 grudnia o godzinie 16.20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3600 g, a długość 58 cm. Jestem synem Katarzyny i Grzegorza z Radlina. Pozdrawiam mojego brata Patryka. Mam na imię Filip. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 11 grudnia o godzinie 12.45. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3100 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Kariny i Rafała Filuszów z Rybnika. Witam! Mam na imię Hania. Urodziłam się 12 grudnia o godzinie 14:30. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3450 g, a długość 58 cm. Jestem pierwszą pociechą Aleksandry i Damiana Pieczków z Rydułtów. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Julia Mika. Świat przywitał mnie 14 grudnia o godzinie 8.48. Ważyłam wtedy 3100 g i miałam 52 cm wzrostu. Jestem córeczką Zuzanny i Andrzeja z Rydułtów. Pozdrawiam moich braci Szymona i Łukasza. Witajcie! Nazywam się Kacper Gola. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 12 grudnia o godzinie 14.50. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3600 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Eweliny i Grzegorza z Jankowic. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Ania Świderska. Świat przywitał mnie 13 grudnia o godzinie 10.20. Ważyłam wtedy 3250 g i miałam 55 cm wzrostu. Jestem córeczką Antoniny i Macieja z Rybnika. Pozdrawiam mojego brata Olgierda. Witajcie! Nazywam się Mikołaj Stachowiak. Urodziłem się 14 grudnia o godzinie 10.30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3330 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Małgorzaty i Arkadiusza z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Kacpra. Witam! Mam na imię Oliwia. Urodziłam się 12 grudnia o godzinie 10.37. Jestem córeczką Aleksandry i Radosława Stryjskich z Raciborza. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3700 g, a długość 55 cm. Dzień dobry! Jestem córeczką Janiny i Grzegorza Sosnów z Radlina. Kiedy robiono to zdjęcie rodzice nie mieli jeszcze wybranego dla mnie imienia. Urodziłam się 14 grudnia o godzinie 12.40. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3600 g i miałam 56 cm długości. Przesyłam buziaki mojej siostrze Agatce. Witam! Nazywam się Wiktoria Koczy. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 11 grudnia o godzinie 19.20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2650 g, a długość 54 cm. Jestem córeczką Liliany i Rafała ze Szczerbic. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Wiktoria Straszewska. Świat przywitał mnie 9 grudnia o godzinie 22.10. Ważyłam wtedy 2950 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem córeczką Beaty i Przemysława z Rydułtów.
  • Numer: 51 (360)
  • Data wydania: 19.12.06