środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

RSS

Fotonowinki

12.12.2006 00:00
Cześć! Nazywam się Aleksandra Jaschke. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 7 grudnia o godzinie 0:35. Ważyłam wtedy 3250 g i miałam 55 cm długości. Jestem trzecią pociechą Weroniki i Damiana z Raciborza. Pozdrawiam braci Patryka i Jakuba. Cześć! Nazywam się Aleksandra Kowalczyk. Urodziłam się 7 grudnia o godzinie 5:05. Ważyłam wtedy 3750 g i miałam 55 cm długości. Jestem córeczką Ewy i Michała z Rybnika. W domu czeka na mnie brat Kacper. Ta śliczna dziewczynka to ja, Emilka Czok. Mikołaj się troszkę pośpieszył i przyniósł mnie 5 grudnia o godz. 11.27. Miałam wtedy 53 cm i ważyłam 3150 g. Razem z mamusią Ewą, 6–letnim braciszkiem Pawełkiem i tatusiem Michałem mieszkamy w Wodzisławiu. Hej, nazywam się Jessika Szymura. Przyszłam na świat 7 grudnia o godzinie 15:20. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2850 g i miałam 51 cm długości. Jestem córeczką Wiolety i Tomasza z miejscowości Szczerbice. Witajcie! Ta mała kruszynka to ja, Julia. Na rękach trzyma mnie mój tata Piotr Widenka. Mama Ania po raz pierwszy usłyszała mój krzyk 9 grudnia o godzinie 3:20. Przesyłam buziaki mojemu bratu Bartkowi. Hej, to ja, Karolina Gaszka i moi rodzice Agnieszka i Jacek. Urodziłam się 5 grudnia o godzinie 11:20. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 4060 g i miałam 57 cm długości. Pozdrawiam mojego brata Pawła. Hej, nazywam się Kamila Gawęda. Przyszłam na świat 7 grudnia o godzinie 1:25. Ważyłam wtedy 3550 g i miałam 55 cm długości. Jestem drugą córeczką Agnieszki i Sławomira z Wodzisławia. Pozdrawiam moją siostrzyczkę Justynkę. Cześć! Ten mały chłopczyk na zdjęciu to ja, Klaudiusz Pałka. Urodziłem się 8 grudnia o godzinie 8:55. zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3100 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Marzeny i Arkadiusza z Łazisk. Cześć! Mam na imię Oliwia. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 6 grudnia o godzinie 7:47. Ważyłam wtedy 3350 g i miałam 52 cm długości. Jestem drugą pociechą Justyny i Zbyszka Łukomskich ze Stanicy. Pozdrawiam mojego brata Krzysia. Cześć. Jestem synkiem Sabiny i Waldemara Sankalów z Wodzisławia. Kiedy robiono to zdjęcie rodzice nie mieli jeszcze wybranego dla mnie imienia. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2850 g i miałem 51 cm. Cześć! Nazywam się Kinga Czerwińska. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 3 grudnia o godzinie 14.45. Ważyłam wtedy 3300 g i miałam 54 cm długości. Jestem trzecim dzieckiem Małgorzaty i Gabriela z Rydułtów. Pozdrawiam moich braci Adriana i Jakuba. Cześć! Nazywam się Kinga Grud. Urodziłam się 4 grudnia o godzinie 23.25. Ważyłam wtedy 2680 g i miałam 51 cm długości. Jestem córeczką Angeliki i Grzegorza z Rogowa. W domu czeka na mnie siostra Patrycja i brat Dawid. Cześć! Nazywam się Kinga Grym. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 4 grudnia o godzinie 13.05. Ważyłam wtedy 3160 g i miałam 54 cm długości. Jestem drugą pociechą Moniki i Tomasza ze Skrbeńska. Pozdrawiam moją siostrzyczkę Małgosię. Cześć! Nazywam się Martynka Morgała. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 4 grudnia o godzinie 18.15. Ważyłam wtedy 2800 g i miałam 53 cm długości. Jestem drugą pociechą Małgorzaty i Rafała z Marklowic. Pozdrawiam mojego brata Jakuba. Dzień dobry! Ten maluszek na zdjęciu to ja Kacper Wronka i mój tata Krzysztof. Mama Luiza przytuliła mnie po raz pierwszy 6 grudnia o godzinie 0.50. Ważyłem wtedy 3230 g i miałem 54 cm długości. Mieszkamy w Jastrzębiu. Witajcie! Ten maluszek to ja Kacper Gołąb i moja mama Basia. Urodziłem się 27 listopada o godzinie 3.10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3700 g i miałem 54 cm długości. W domu w Pszowie czeka na nas mój tata Dawid. Witam. Ten maluszek na zdjęciu to ja – synek Żanety i Adama Pałczyńskich z Wodzisławia. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Urodziłem się 1 grudnia o godzinie 15.45. Ważyłem wtedy 3500 g i miałem 55 cm długości. Pozdrawiam moje siostry Adriannę i Klaudię. Hej, to my Piotruś i Kamil Milanowscy, synowie Lidii i Adama z Rydułtów. Urodziliśmy się 4 grudnia. Piotrek przyszedł na świat o godzinie 8.45, ważył 2500 g i miał 51 cm długości. Kamil jest młodszy o minutkę, jego waga wynosiła tuż po urodzeniu 2800 g, a długość 54 cm. Siostrzyczka Sonia będzie miała teraz doborowe towarzystwo do zabawy. Witajcie, mam na imię Szymon. Jestem synkiem Agaty i Piotra Hyłów z Wodzisławia. Urodziłem się 6 grudnia o godzinie 2.55.Ważyłem wtedy 3690 g i miałem 56 cm długości.
  • Numer: 50 (359)
  • Data wydania: 12.12.06