imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Pierwszy turniej na plus

10.10.2006 00:00
I turniej Młodzików.
W pierwszym meczu podopieczni Łukasza Lip spotkali się z drużyną TS Volley Rybnik. Znakomita postawa gospodarza szybko znalazła swoje odwzorowanie w wyniku pierwszego seta, którzy ci wygrali 25:14. W drugim secie było podobnie. Doskonale w obronie zaprezentował się radliński libero Adam Lewandowski, dla którego występ w turnieju był dziełem przypadku. Zastępował bowiem schorowanego kolegę. Równie dobrze zaprezentowali się wysocy Mateusz Gatnarczyk, Mateusz Biernat i Piotr Lisicki. Ich znakomita gra doprowadziła do wysokiej przewagi nad rywalami i druga rozgrywka zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 25:11.

Dobrą formę w tym dniu radlinianie potwierdzili wygrywając z KS Jastrzębie Borynia.

Był to nasz pierwszy turniej. Cztery osoby Luks, Paprocki, Lisicki i Lewandowski są z młodszego rocznika. To są chłopcy, którzy są ograni, bo są wielokrotnymi złotymi medalistami Mistrzostw Polski. Natomiast reszta zespołu dopiero debiutuje - mówił po turnieju trener młodzików Górnika Radlin Łukasz Lip.Drugi turniej, podczas którego radlińscy siatkarze pauzowali, odbył się 30 września w Jastrzębiu.

• Numer: 41 (350)
  • Data wydania: 10.10.06