Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Dla mamy i taty

06.06.2006 00:00
Niecodzienny i bardzo żywiołowy występ swoich pociech mogli zobaczyć rodzice dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 z oddziałem żłobkowym na rydułtowskim Orłowcu.
Maluchy występowały odważnie i zarazem wesoło. „Byłam wzruszona i jestem dumna ze swojej pięcioletniej córki Patrycji” - powiedziała nam Iwona Kruszewska. „Podziwiam przedszkolaki w roli artystów, świetnie tańczą, grają i recytują. Doceniam szczególnie to, że występowały wszystkie dzieci z wszystkich grup” - dodał inny rodzic, który dziękował też pracownikom przedszkola za przygotowanie wzruszającej uroczystości. Sylwia Mandera, mama Patrycji z grupy starszaków, również z dumą obserwowała występ swojej córki na scenie. „Bardzo żałuję, że to już ostatni rok pobytu Patrycji w przedszkolu, ponieważ będzie mi brakować tych doskonale przygotowanych imprez oraz panującej podczas nich atmosfery” - wyznała pani Sylwia. Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom prezenty, a później na wszystkich czekał słodki poczęstunek. „Na każdą taką imprezę w naszym przedszkolu czekamy zawsze z niecierpliwością” - powiedziała na zakończenie Klaudia Szymańska, mama 5-letniej Oli.
 
(izis)
  • Numer: 23 (332)
  • Data wydania: 06.06.06