Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

Sonda tygodnia

25.04.2006 00:00
Jak spędzisz długi majowy weekend?
Lidia Góralska z Wodzisławia
Zamierzam wyjechać do Wisły, ale dopiero 3 maja, ponieważ 2 maja mam urodziny. Te kilka wolnych dni to dobra okazja do wyjazdu z Wodzisławia. Robię to bardzo często. Bardzo lubię wypady właśnie w pobliskie góry. Na letni urlop z kolei wybieram się z rodziną nieco dalej. Nie oznacza to, że nie lubię mojego miasta. Często spaceruję po rynku. Szczególnie gdy jest ciepło lubię słuchać muzyki w wykonaniu występujących tutaj zespołów.
 
Grzegorz Maliszewski z Mszany
Mimo tego, że mieszkam w Mszanie bardzo dużo czasu spędzam w Wodzisławiu. Na majowy weekend nigdzie nie wyjeżdżam. Tutaj jest najlepiej. Wielu narzeka na to miasto a mi się podoba. Niemal codziennie jestem w Wodzisławiu. Tutaj spotykam się z kolegami, ciekawe zajęcie się zawsze znajdzie. Oczywiście nie jest tak, że nie ruszam się dalej by wypocząć. Bardzo lubię morze, góry czy jeziora.
 
Krystyna Sitko z Połomi
Pracuję w sklepie i w długi weekend będę prawdopodobnie w pracy. Wolne chwile spędzę z rodziną. Jeśli dopisze pogoda, chciałabym się też gdzieś wybrać na rowerową wycieczkę. To moje ulubione zajęcie. Właśnie relaks na świeżym powietrzu odpowiada mi najbardziej.
 
Paweł Kwiatoń z Mszany
Niechętnie wyjeżdżam poza powiat wodzisławski. Odpowiada mi klimat Mszany i okolicy. W rodzinnych stronach czuję się najlepiej. Na początku maja również się nigdzie nie wybieram. Często odwiedzam Wodzisław. Cieszę się, że w tym roku będzie szczególnie dużo wolnego czasu na majówkę. Zapewne go dobrze wykorzystam. Oczywiście gdybym miał możliwość wyjazdu nad morze czy za granicę to czemu nie.
  • Numer: 17/18 (326/327)
  • Data wydania: 25.04.06