Wtorek, 28 maja 2024

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

Fotonowinki

18.04.2006 00:00
Dzień dobry, mam na imię Ania. Urodziłam się 4 kwietnia o godzinie 17.30. Ważyłam wtedy 3720 g i miałam 58 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Beaty i Krystiana Brzósków z Żor. Witam! Nazywam się Ania Kołodziej. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 5 kwietnia o godzinie 13.35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2700 g, a długość 53,5 cm. Jestem drugą córeczką Lucyny i Arkadiusza z Radlina. Pozdrawiam serdecznie moją siostrę Natalię. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Dominik. Urodziłem się 3 kwietnia o godzinie 18.25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3610 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Sylwii i Marka Niewrzołów z Babic. Dzień dobry! Mam na imię Eryk. Przyszedłem na świat 4 kwietnia o godzinie 16.15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3340 g i miałem 55 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Sylwii i Michała Filipów z Wodzisławia. Pozdrawiam moją siostrzyczkę Sonię. Witam! Niestety rodzice nie zdecydowali jeszcze jak będę miała na imię. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 6 kwietnia o godzinie 8.53. Tuż po przyjściu na świat ważyłam 3050 g i miałam 53 cm długości. Jestem czwartą pociechą Marii i Bogdana Katryniuków z Rogowa. Pozdrawiam serdecznie moje starsze rodzeństwo - braci Rafała i Adriana oraz siostrę Edytę. Witam! Nazywam się Klaudia Myszor. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 6 kwietnia o godzinie 18.20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3350 g, a długość 57 cm. Jestem córeczką Moniki i Grzegorza z Wodzisławia. Cześć! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Maksymilian. Urodziłem się 5 kwietnia o godzinie 13.00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3510 g i miałem 55 cm długości. Jestem drugą pociechą Beaty i Michała Trontów z Wodzisławia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Amelii. Dzień dobry! To ja, Martynka. Urodziłam się 6 kwietnia o godzinie 12.50. Ważyłam wtedy 3300 g i miałam 52 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Mileny i Adama Jęczeniów z Jastrzębia. Witam! Nazywam się Milena Grzybek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 6 kwietnia o godzinie 1.55. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3670 g, a długość 57 cm. Jestem drugą córeczką Agnieszki i Tomasza z Gorzyczek. Przesyłam buziaki mojej siostrze Marysi. Dzień dobry, mam na imię Nadia. Urodziłam się 6 kwietnia o godzinie 12.25. zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3600 g i miałam 57 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Anity i Grzegorza Sitko z Radlina. Dzień dobry! Nazywam się Oktawian Rudziński. Przyszedłem na świat 6 kwietnia o godzinie 7.35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3000 g i miałem 53 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Klaudii i Cezarego Rudzińskich z Rydułtów. Witam! Nazywam się Wiktoria Erban. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 5 kwietnia o godzinie 3.55. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2380 g, a długość 50 cm. Jestem drugą córeczką Renaty i Mariusza z Gorzyc.
  • Numer: 16 (325)
  • Data wydania: 18.04.06